Јереј Александар Панић, један од пароха цветановачких, служио је Свету Литургију у Крстопоклону недељу, 15. марта, у Храму Светог архангела Гаврила. Тумачећи јеванђеље о крсту, отац Александар је истакао да треба да се одрекнемо себе, лажних својих потенцијала и да кренемо за Господом. Да Господ даје свакоме по мери, и о томе је говорио беседник. „Да није благодати Божје, нико и ништа не би постојало. Господ даје милост и Крст који води ка Васкрсењу“, рекао је отац Александар.

