Слушај радио
100,2 МHz

Слушај радио
100,2 МHz

100,2 MHz

Недеља пачиста на Убу

Facebook
LinkedIn
Email

У Недељу другу поста – пачисту, која је посвећена  и Св. Григорију Палами, евхаристијским сабрањем у убском храму началствовао је јереј Милош Станојевић. „Благодат Божија је та која нас спасава, а ми треба да се трудимо“, рекао је беседник, нагласивши да је актуелна јеванђељска прича пример како се кроз упорност долази до Господа. „Данашње јеванђеље нам отвара врата а ми имамо слободу да прођемо кроз та врата и сјединимо се са Господом, или ћемо се оглушити о тај позив“, рекао је отац Милош.