У среду 25. марта у селу Трлић, по благослову Епископа ваљевског г. Исихија, архијерејски намесник тамнавски протојереј-ставрофор Небојша Миливојевић, уз саслуживање свештеника из тамнавског намесништва, освештао је темеље парохијског дома, који се гради залагањем свештеника Срђана Филиповића и мештана села Трлић. Подсећамо, у Трлићу је 2025. започета изградња Храма Свете Тројице.
